מחירון גרר

תוכן עניינים:

מחירון גררמחירון גרר

אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו ממליצים למצוא שירות גרירה איכותי שבחרתם בקפידה עוד טרם אתם זקוקים לשירות הזאת. מחירון גרר נקבע על פי מספר פרמטרים, יש נטייה לרבים מאיתנו להתבלבל בין שירותי גרירה לשירותי חילוץ. לפניכם המדריך המלא סביב מהם שירותי גרירה, מחירון גרר ואיך זה קשור לרכבים לפירוק?

 

האם אתם צריכים גרר או שירותי חילוץ?

יש הבדל משמעותי בין שני השירותים. שירותי גרירה כשמם כן הם, אתם מחכים לגרר אשר אמור להגיע לאסוף את הרכב שלכם למוסך. עם זאת, יש שילובים שונים של שירותים הקשורים בגרירה. שירותי חילוץ מצד שני הם שירותים אשר נועדו להגיע למקום בו נתקעתם ולוודא האם אפשר לתקן את הרכב במקום. מדובר על שירות של מוסך נייד במילים אחרות. בעל המקצוע אשר יגיע אליכם ינסה לטפל ברכב תחת האמצעים הנוכחיים שיש לו. הדבר המעניין הוא שהיום שירותי גרירה משלבים בין שני השירותים. כאשר יגיע אליכם גרר הוא יוודא אתכם תחילה אם יש לכם מושג ממה נובעת התקלה, הוא ידריך אתכם לבדוק מספר פרטים ברכב. כאשר הגרר מגיע הוא מגיע עם ציוד ייעודי, בעל המקצוע המנוסה יוודא האם יש אפשרות לפתור את התקלה או שמא אתם צריכים להוביל את הרכב למוסך.

חשוב להדגיש, מגוון השירותים שיש לשירותי חילוץ הוא מאוד מוגבל. כאשר מדובר על שירותי גרירה בחינת התקלה הינה חלק מהתשלום הכולל כל עוד בסופו של דבר נעזרתם בשירותי הגרירה. בעל המקצוע יוכל לבצע תיקונים מינימליים כמו החלפת צמיג, בחינת תקלות רדיאטור ועוד. כאשר מדובר על תאונת דרכים, תקלה חמורה, תקלה שיש צורך בהחלפת מנוע וכד', על בעל המקצוע להוביל את הרכב שלכם אל מוסך ייעודי.

ממה מושפע המחיר?

המחיר מושפע מכמה גורמים שונים. הגורם הראשון ממנו מחירון גרר מושפע הוא המרחק, ככל שתהיו רחוקים יותר ככה המחיר יהיה גבוה יותר. עם זאת, שירותי גרירה יכולים להגיע לכל מקום בארץ, אתם יכולים לבחון את זה. בדרך כלל כל 10 ק"מ המחיר קופץ בכמה שקלים, כאשר מדובר על שירותי גרירה בתוך העיר המחיר לרוב יהיה זהה. דבר נוסף אשר משפיע על מחירון גרר הוא סוג הכלי אשר נדרש בשירות. יש הבדל בין רכב פרטי לבין משאית או אופנוע, רוב שירותי הגרירה יעניקו לכם שירות ייעודי לכל אחד מהכלים. גם הזמן בו אתם נדרשים בשירות גרירה משפיע על מחירון גרר, שירותי גרירה לרוב יעבדו 24 שעות ביממה, אך כאשר מדובר על שעות הלילה המאוחרות, שבת או חגים, התעריף עולה. 

 

רכבים לפירוק?

אם הרכב שלכם חלילה עבר תאונה והוא נמצא מושבת על אחד הכבישים יש לכם דרך לטפל בזה. תוכלו או לשלוח אותו למוסך לצורך תיקון או למגרש גרוטאות כדי שתקבלו כסף על החלקים לפירוק. איך תדעו מה עדיף לכם? התייעצו איתנו! חשוב שבעל מקצוע מוסמך ונטרלי ייבחן את הרכב שלכם לפני שאתם עושים צעד לא נכון. כל עוד מחיר תיקון הרכב הוא כדאי אין סיבה שתשלחו את הרכב שלכם לפירוק. חשוב שעין מקצועית תסתכל על הרכב שלכם לפני שאתם פונים אל מוסך או מגרש גרוטאות. נדע אם הרכב שלכם מיועד לפירוק בהתאם לחומרת המצב, שנתון הרכב והתקציב שיש לכם לתיקון. 

מחירון גרר מלא

ריכזנו לפניכם מחירון עבור שירותי גרירה, יש לציין כי המחיר יכול להשתנות בהתאם לקריטריונים של הגרירה עצמה, לכן יש לוודא עם בעל המקצוע לפני בואו מהן העלויות של השירות.

שירותי גרירה (רכבים פרטיים) עד 10 ק"מ: 100-300 ש"ח.

שירותי גרירה (רכבים פרטיים) 10 עד 30 ק"מ: 300-500 ש"ח.

עבור כל קילומטר נוסף המחיר יעלה בכ-10 ש"ח.

שירותי גרירה (דו גלגלי) בתוך העיר: 150-200 ש"ח.

שירותי גרירה (משאית מעל 3.5 טון) עד 30 ק"מ: כ-750 ש"ח. 

עבור כל קילומטר נוסף המחיר יעלה בכ-15 ש"ח.

המחיר אינו כולל שירותי אחסון ותעריפי שבת. שירות אחסון נע בין 50-85 ש"ח ליום, תעריף שבת מייקר את העסקה בארבעים עד חמישים אחוזים.

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש