גרר לרכב

תוכן עניינים:

גרר לרכבגרר לרכב

גרר לרכב הוא דבר שכל מי שמחזיק ברכב חייב להכיר, חייב להכיר מה כולל השירות, כיצד בוחרים בעל מקצוע אמין, והאם כדאי לבטח את הרכב שלנו דרך חברת הביטוח או דווקא לבחור בגרר פרטי. ריכזנו לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת במקרה בו נתקעתם עם הרכב ואתם צריכים בעל מקצוע.

 

גרר לרכב – שירותי גרירה מול שירותי דרך

מתי באמת אנו זקוקים לשירותי גרירה ומתי בכלל אנו צריכים שירותי דרך? כדי לדעת מתי אנו נזדקק לכל אחד מהגורמים עלינו להכיר את שניהם לעומק. שירותי גרירה נועדו למקרים בהם אנו יודעים כי אין איך לתקן את הרכב במקום ואנו צריכים להוביל אותו למקום מקצועי אשר יטפל ברכב, או במקרים אחרים כאשר הרכב אמור להיות מפונה לפירוק לחלקים. מצד שני, שירותי דרך אלו שירותים כאשר אנו מאמינים כי אפשר לתקן את התקלה שיש כרגע ברכב במקום ואין צורך להוביל את הרכב למוסך. שירותי דרך הם מעין מוסך נייד אם לומר זאת במילים פשוטות.

כמו כן, הדרך הנכונה ביותר להגיע לבחירה הזאת היא להתייעץ עם בעל המקצוע בשיחה טלפונית ולתאר את המצב של הרכב ומהי התקלה שקרתה לכם בדרך. מלבד לכך, ניתן היום למצוא שירותי גרירה ושירותי דרך על ידי אותו בעל מקצוע, זאת אומרת ששירותי הגרירה שיגיעו אליכם יגיעו כבר עם כל הציוד שנדרש כדי לפתור תקלות במקום, במקרה ולא צלח התיקון ניתן יהיה ישר להוביל את הרכב למוסך הקרוב.

גרר לרכב – כמה זמן צריך להמתין לשירותי גרירה?

אחד הדברים הקריטיים ביותר שחשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע הוא תוך כמה זמן הוא יוכל להגיע. מה קורה במקרה בו יש לכם ביטוח אשר מכסה אתכם לשירותי גרירה? בדרך כלל כאשר אתם מבוטחים בשירות גרירה אתם לא תצטרכו לשלם כלל עבור השירות או באופן סמלי רק. אך בנוגע לשירות… יש הבדל ניכר בין גרר פרטי ובין גרר מטעם חברת הביטוח. בעוד שעבור גרר פרטי נמתין בין 30 דקות ועד שעה, עבור גרר של חברת הביטוח נוכל להמתין 3 שעות ולצערנו גם יותר לפעמים. לכן חשבו פעמיים לפני שאתם בוחרים בביטוח מטעם חברת הביטוח. מלבד לכך, זכרו שאתם משלמים כל שנה עבור ביטוח זה בעוד שעבור שירות גרירה אתם משלמים באופן חד פעמי רק כאשר אתם זקוקים לשירות זה.

גרר לרכב – איך בוחרים גרר פרטי?

תמיד יש לכם את האפשרות להוסיף שירותי גרירה לפוליסת הביטוח, אך אנו פחות ממליצים על שיטה זו מכיוון שהבחירה היא באיש השירות אינה בידיים שלכם, אלא בידיה של חברת הביטוח. כאשר אנו זקוקים לגרר פרטי השיקולים הם בידיים שלנו. יש אנשי מקצוע רבים אשר יכולים לעשות עבודה מדהימה בכל הנוגע להובלת הרכב שלכם מהמקום בו הוא נמצא אל המקום הסמוך, בעוד שחברת הביטוח תעשה את העבודה באופן מינימלי. לדוגמא, מה קורה כאשר אנו רוצים איחסון לילה לרכב שלנו? הרכב נתקע באמצע שום מקום ועכשיו יום שישי בלילה, המוסך נפתח רק בראשון, במקרה כזה אנו נרצה אחסון לילי, דבר שחברות הביטוח אינן מציעות לנו כחלק מהפוליסה.

הבחירה בגרר רכב צריכה להיות בהתאם למקום בו אתם נמצאים ולשירות אותו אתם צריכים. אם אתם צריכים אחסון לילה, בחרו בחברה שמציעה שירותים אלו. אם אתם תקועים באמצע הלילה בחרו חברת שירותי גרירה שעובדת לאורך כל שעות היום. שימו לב מה טווח המחירים המומלץ עבור החילוץ אליו אתם זקוקים. בנוסף, אנו תמיד ממליצים לבחור בשירות גרירה הכולל שירותי דרך, לעיתים התקלה היא מינורית ואתם תוכלו להמשיך בנסיעה מרגע בו התגלה הפיתרון לתקלה.

מאמרים נוספים
מה עושים כשהרכב לא מתניע

חילוץ רכבים

לא משנה איפה אתם תקועים, עם שירות של חילוץ רכבים נוכל להגיע עליכם. המטרה היא להבטיח הגעה מהירה לאזור הלקוח ולסייע לו לחלץ את הרכב

שירותי גרירה נכים

שירותי גרירה נכים

שירותי גרירה נכים לא כל חברות הגרירה מחזיקות בציוד או בשירות הנדרש – שירותי גרירה נכים. השירות אינו בהכרח מאוד שונה מאשר שירות רגיל, אך

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה

שירותי גרירה הדבר אשר מייחד חברות שירותי גרירה הוא הזמינות שלה. לצערנו, לא כל החברות עובדות בצורה יעילה כלפי הלקוחות שלהן. כאשר אדם נתקע עם

שירותי דרך וגרירה

שירותי דרך וגרירה

שירותי דרך וגרירה כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע אנחנו רוצים לדעת שהוא יכול להקיף את הבעיות שלנו מכל הכיוונים. בגלל זה אתם צריכים לבחור בחברה