חלפים

מתכונן/ת לטיפול תקופתי? רכבך ניזוק בתאונה?

ברשת – UMI SERVICE את/ה מקבל/ת רק חלפים איכותיים ובעלי תאימות מלאה לרכבך!

לכן, כדאי לך להיכנס אך ורק לאחד מ –  44 מרכזי שירות מורשים של UMI  בפריסה ארצית, שם יותקנו ברכבך חלפים איכותיים, בעלי תאימות מלאה לרכבך ובאחריות מלאה הניתנת למימוש בכל אחד ממרכזי השירות. בנוסף מהמקצועיות והשרות הגבוהים של UMI SERVICE.


נכנסים לרשת UMI SERVICE ומרווחים בגדול!

חלפים איכותיים, בעלי תאימות מלאה לרכב, במחירים תחרותיים, עמידה בסטנדרטים המחמירים של ג'נרל מוטורס ו – UMI, מלאי חלפים ואספקה בזמינות גבוהה, מחסני חלפים בפריסה ארצית שעות פעילות ארוכות, מרכז תמיכה טכנית במוסכים.

ל – UMI מרכז לוגיסטי משוכלל, המגבה סניפים בפריסה ארצית ומכיל מגוון ענק של חלקי חילוף, מספק רמת שירות גבוהה ביותר ומבצע שינוע מספר פעמים ביום, לרשת UMI SERVICE ברחבי הארץ.
כבר כמעט 100 שנה שחברת ACDelco מקבוצת ג'נרל מוטורס, מהווה חלק אינטגרלי מההיסטוריה המוטורית של ארה"ב. מוצריה המתקדמים קובעים את הרף העליון של סטנדרטי האיכות בתעשיית הרכב העולמית והיא צברה מוניטין של חברה הדוגלת בבטיחות מחמירה ואמינות מן הדרגה הראשונה.

ACDelco מייצרת למעלה מ – 70,000 חלפים העומדים בתווי התקן המחמירים של ג'נרל מוטורס וכוללים מגוון רחב מאוד של מוצרים. מדי חודש, היא שולחת לרחבי העולם 36,000 טונות של חלקי חילוף, ומספרים אלו נמצאים בעלייה מתמדת, כמו גם השאיפה להגיע להישגים חדשים של מצויינות, אמינות ובטיחות.

בין אם בעליו של מרכז השירות, מנהל צי רכב או נהג פרטי, ההחלטה שלך לבחור בחלפים של ACDelco לא רק שתעניק ללקוחותיך ולצי הרכב שלך מוצרים מעולים ואיכותיים, אלא גם חסכון גדול והמוניטין של ACDelco יהפוך להיות המוניטין שלך.

העוצמה של UMI – החלפים של ACDelco                                          

חלפים איכותיים, בעלי תאימות מלאה לרכב, במחירים תחרותיים * עמידה בסטנדרטים המחמירים של ג'נרל מוטורס * מלאי חלפים ואספקה בזמינות גבוהה * מחסני חלפים בפריסה ארצית * מערכת מלאי חלפים ממוחשבת * מערכת הפצה ארצית * שעות פעילות ארוכות * מרכז תמיכה טכנית במרכזי השירות.
צור קשר
עמוד המבצעים
מפת מוסכים
הצעת מחיר לטיפול רכב
קריאת שירות